O MNIECześć, nazywam się Tomasz Kubanek.

Kim jestem? Budowlańcem i ekspertem w swojej dziedzinie.


Od młodego wieku miałem kontakt z branżą budowlaną z racji tego, iż mój tata pracował w budowlance od wielu lat. Dzięki temu posiadam dużą wiedzę, którą chciałbym się właśnie z Tobą podzielić.

 

W ciąg wielu lat poznałem branże od podstaw. Od pomocnika na budowie do momentu, w którym teraz jestem. Mam firmę, którą owocnie rozwijam dążąc do zadowolenia mojego klienta.

Pewien moment życia spędziłem pracując za granicami naszego kraju. Pozytywnie wpłynęło to na moje doświadczenie, proces poznawczym branży tynkarskiej i ogólnobudowlanej.

Technologia rozwija się w szybkim tępię wiec idę z duchem czasu. W mojej firmie pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co znacznie przyspiesza tępo pracy i zwiększa moją jakość usług.


ZADOWOLENIE INWESTORA NASZYM SZCZĘŚCIEM 
- to jest moje hasło, którym się kieruję.


Obie strony - Ty, jako Inwestor i Ja, jako Wykonawca powinniśmy czerpać zadowolenie ze współpracy. Twoja radość to moja satysfakcja z pracy zawodowej.


Spotkanie na budowie i rozmowa nic nie kosztuje. Doradzę Ci i podzielę się swoim doświadczeniem nawet, jeśli to nie ja będę tym szczęśliwym wykonawcą Twojej inwestycji.


Jeśli chcesz być zadowolonym inwestorem zapraszam do współpracy.

 

Wyślij zapytanie